ONLİNE AVUKATLIK

ONLİNE AVUKATLIK VE DANIŞMANLIK

Cesitli Gaziantep Avukat Ali Tumbas 44 1

GİZLİLİK İLKESİ

Online avukatlık hizmetinde; kişisel bilgileriniz ve sorularınız KVKK ve Avukatlık Kanunun Kapsamında gizli kalacağını taahhüt ediyoruz. 

Gaziantep Avukatlık Ofisi olarak online avukatlık desteği vermekteyiz.

Online Avukatlık ile, hukuki sorunlar, önleyici ve koruyucu hukuki danışmanlık ile daha ortaya çıkmadan önlenebilecek bu da yaşam kalitenizi artıracak, maliyetleri aşağıya çekecektir.

Hukuki problemi ortaya çıkması anında hukuki danışmanlık acil tıbbi müdahale benzeri nasıl hayat kurtarıyorsa hukuki olarak da hak kaybının önüne geçebilmektedir.

İnternet ortamında hukuki danışmanlık artık büyük bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bu ihtiyaç;

  • Kişinin avukat tanıdığı olmaması,
  • Mesafenin uzaklığı,
  • Türkiye dışında olması,
  • Ya da konuyu anlatmaktan çekindiği için sorularını avukata yüz yüze soramaması gibi sebeplerdendir.

Avukatın, talep üzerine bilgi, birikim ve deneyimini profesyonel olarak görüşünü açıkladığı “danışmanlık hizmetinin” karşılığı ücret, kanun ve hakkaniyet gereğidir.

Nasıl doktor hasta muayenesi hizmetinden ücret alıyorsa ya da nasıl ki işçi işyerindeki çalışması karşılığında ücret alıyorsa avukatın da emeği, hukuki bilgisini sunması karşılığında danışma ücreti alması gayet doğaldır.

Avukata danışmanın yüz yüze veya şu anda olduğu gibi internet ortamında olması arasında hiçbir fark yoktur. Aynı şekilde hukuksal sorunla karşı karşıya kalan vatandaşın bu bilgiye ulaşması en doğal anayasal hakkıdır.

Bu nedenle; Gaziantep Barosu Avukatı Ali TÜMBAŞ olarak, yeni bir hukuk hizmeti olan online canlı destek hizmetini sizlere sunuyuz.

Danışma ücreti “Avukat Asgari Ücret Tarifesine” göre belirlenir.

Ücret Türkiye Barolar Birliği’nin Resmi Ödeme Uygulaması olan E-Tahsilat Sistemi Üzerinden Kredi Kartı yada kredi kartı kullanmıyorsanız, banka havalesi kanalı ile ödeme yapılabilmektedir. Ödeme, danışmanlık hizmeti öncesinde başta alınacaktır ve ödeme alınmadan online destek verilememektedir. 

Ödeme alındıktan sonra sizlerle irtibata geçilecek ve hukuki danışmanlık hizmetinin gerçekleştirileceği tarih ve saat belirlenecektir. Belirlenen tarih ve saatte, tarafınızca hangi sistem seçildiyse o sistem kanalıyla hukuki hizmet karşılıklı olarak başlatılacaktır..

Başvuru ve Randevu için Whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ödemeyi kredi kartı ile taksitli veya peşin olarak Online Ödeme Yöntemiyle gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem için Visa veya Mastercard linklerine tıklayıp açılacak ekranda ki yönergeyi takip ediniz.

(Ödeme sonrası lütfen ödemenin hangi dosyaya ilişkin olduğu konusunda ofisimizi telefon ya da mail olarak bildirilmesi rica olunur)

ONLİNE AVUKATLIĞIN AVANTAJLARI

Zamandan Tasarruf

Sadece birkaç dakika içerisinde gerek telefon, gerekse bilgisayar üzerinden merak ettiğiniz konuya dair hukuki bilgiye erişirsiniz.

Yol Haritası Belirleme

Destek aldığınız avukatlarımızdan memnun kalmanız durumunda; sürece aynı avukatla devam edebilirsiniz. Bu şekilde yol haritası çıkarabilir, plan oluşturabilirsiniz.

Yol Haritası Belirleme

Yapılacak ödemeler; Türkiye Barolar Birliği’nin belirlemiş olduğu güvenli ödeme yöntemi kullanılarak gerçekleştirilmektedir.

İSTATİSTİKLER İLE

ONLİNE

AVUKATLIK

Online Avukatlık Desteği
Ofis Ziyareti Ile Avukatlık Desteği
Yerinde Avukatlık Desteği

Online Avukat Sayfası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Avukata soracağınız sorular için WhatsApp düğmesinden iletişime girmeniz halinde online danışmanlık hizmeti almak istediğinizi belirtmiş olmanız yeterli olup. Sistem sizi sorunuz hani alanda ise ilgili avukata yönlendirecektir.

Online avukata danışma işlemi anlık yürüyen bir sistem olup işin uzman avukatı o an bir görüşme ve toplantıda değil ise doğrudan sizin ile iletişime geçecektir. Bu süre yaklaşık 10 dk ile 50 dk arasında sürmektedir.

Sorulan soruların cevabı ayrıntılı danışmanlık gerektirmekte ise avukatlık kanunu gereği danışmanlık ücreti makul bir ücret talep edildikten ve siz ödeme yaptıktan sonra soru cevaplanmaktadır.

Telefon ile danışmanlık almak istiyorsanız iletişim sayfamızdaki telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. WhatsApp üzerinden ise görüntülü görüşme ile danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Avukata sor bölümünden sorduğunuz soru kapsamında hukuk büromuz tarafından yapılabilecek bir şey var ise tarafınıza neler yapılabileceği ve ücreti bildirilir. Kabulünüz durumunda işlemlere başlanır. Ancak konu karmaşık ve ofis görüşmesi gerektirmekte ise ücret bilgisi ancak görüşme sırasında verilebilir.

Avukata sor ile gönderdiğiniz sorularınız ve bizim verdiğimiz cevaplar gizlidir ve sitenin hiç bir yerinde yer almamaktadır. Aynı zamanda avukatların Avukatlık Kanunu kapsamında sır saklama yükümlülüğü vardır. Bu sebeple görüşmeler de ayrıca kayıt altında tutulmamaktadır.

Verilerin gizliliğine önem vermekteyiz.

Gaziantep Online Avukatlık

Müvekkillerimizin Hukuki Sorunlarının Çözülmesine Yardımcı Olmaya Kararlıyız

Online Avukatlık ve Danışmanlık

Call Now

WhatsApp
Avukata Soru Sor
Merhaba, daha fazla bilgi için, konusunda uzman avukat ile görüşmek ister misiniz?