Ali Tümbaş

Ali Tümbaş

Kurucu Avukat & Arabulucu

Avukat Ali Tümbaş, 2003 yılında mezun olduğu hukuk fakültesi sonrası, meslek hayatına Gaziantep Barosu‘na kayıtlı Avukat olarak devam etmektedir. Avukatlık mesleğinin 18.Yılını doldurmak üzeredir.

Ali Tümbaş avukatlık mesleği yanısıra aynı zamanda arabulucu olup, Ticaret Hukuku, Tüketici Hukuku ve İş Hukuku Alanlarında uzman arabulucu olarak görev yapmaktadır.
Bunun yanı sıra bir dönem Aile Hukukunun mal rejimleri alanında almış olduğu eğitimler ile bilirkişilik görevi ifa etmiş ve Gaziantep Üniversitesinde Hukuk Başlangıcı derslerinde Eğitmen olarak görev almıştır.

Özellikle Yurtdışında (Örneğin Hollanda, Almanya, Fransa, İngiltere vb. ‘de) verilmiş yabancı mahkeme kararlarının tanınması ve tenfizi ile Aile Hukuku (Anlaşmalı veya Çekişmeli Boşanma, velayet, nafaka, mal rejimi – mal paylaşımı ve Maddi / Manevi Tazminat) , Trafik kazalarından kaynaklı Destekten yoksun kalma tazminatı, maluliyet gibi tazminat davaları alanlarında hizmet vermekte olup bu alanlarla ilgili çeşitli sertifikaları bulunmaktadır.

Call Now

WhatsApp
Avukata Soru Sor
Merhaba, daha fazla bilgi için, konusunda uzman avukat ile görüşmek ister misiniz?